Ekskursija ar muzeja gidu: Māte un bērns
20.05.2022 18:00 — 20.05.2022

Ekskursija ar muzeja gidu: Māte un bērns

Piedāvājam apskatīt izstādi “Māte un bērns” īpašā ekskursijā kopā ar muzeja gidu.
Izstāde aptver iespaidīgu 150 gadu periodu: no 19. gs. 50. gadiem līdz 2000. gadiem. Tās centrā ir ikoniskais mātes un bērna tēls un tā mainīgās izpausmes modē: no Viktorijas laikmeta ģimenes kulta un striktajiem ģērbšanās un piedienības noteikumiem, kas attiecās gan uz pieaugušajiem, gan bērniem, līdz pat 20. gadsimta daudz brīvākajai pieejai un ērtam, īpaši bērniem dizainētam apģērbam. Jums būs iespēja redzēt gan 19. gadsimta apjomīgos dāmu tērpus ar krinolīniem, gan aizkustinošas meiteņu kleitiņas un zēnu uzvalciņus, gan 20. gadsimta pirmās puses elegantos tērpus un arī mūsdienu modes spilgtās izpausmes sieviešu un bērnu apģērbā, kā arī apavus, galvassegas, rotaļlietas un miniatūrus Viktorijas laika interjerus.

Biļetes cena: 10 EUR (tajā ietilpst ekskursija un muzeja apmeklējums).
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties laikus!

Tel. 20033450
fashionmuseumriga@gmail.com