Parfīma maģija
01.12.2017 18:30

Parfīma maģija

Būdams neredzams, aromāts tomēr ieskauj mūs līdzīgi apģērbam un maina mūsu noskaņojumu, kā arī apkārtējo attieksmi pret mums… Savus noslēpumus atklās aromāti, kas kalpojuši imperatorēm un visliktenīgākajām savaldzinātājām, aktrisēm un operas dīvām.
Modes vēsturnieka un stilista Anatola Vovka lekcijā uzzināsit arī to, kā tapušas leģendārākās 20. gadsimta parfīmu kompozīcijas, kurš no modes māksliniekiem pirmais sāka ražot sava zīmola smaržas un kas iedvesmoja dižo modes burvi Kristiānu Dioru radīt viņa slavenākos aromātus, kuri joprojām ir ārkārtīgi populāri.

Modes vēsturnieks ANATOLS VOVKS (Sanktpēterburga) ir Aleksandra Vasiļjeva skolnieks. Absolvējis Nicas Universitāti (Francija). Vada modes projektus, tostarp lielisko «MODA50+». Organizē autorseminārus un meistarklases, paplašinot izpratni par modes vēsturi.

Norises vieta: Modes muzeja kafejnīca (Grēcinieku 24).
Lekcija krievu valodā.
Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūdzam rezervēt vietas iepriekš.

tel. 20033450
e-pasts: fashionmuseumriga@gmail.com