Sarunu vakars "Māksla ceļot. Rīga–Parīze"
19.10.2017 19:00

Sarunu vakars "Māksla ceļot. Rīga–Parīze"

Dizainere Nataša Šabeļņika un aģentūra "Māksla ceļot" aicina uz tikšanos Modes muzeja kafejnīcā: uz sarunu par modi, sievišķību un New Look stilu.
Modes muzeja vadītāja Nataļja Muzičkina stāstīs par topošo muzeja izstādi, kas veltīta modes nama "Christian Dior" pirmās kolekcijas 70-gadei. Nataša Šabeļņika stāstīs par savu tērpu kolekciju, kas tapusi, iedvesmojoties no dižā kuturjē darbiem, kā arī atklās savu skatījumu uz mūsdienu modi sievietēm. Aģentūra "Māksla ceļot" piedāvās savu jauno darbības virzienu – mākslas ceļojumus un tuvāko no šiem braucieniem: uz Parīzi, uz vērienīgo "Dior" retrospekciju, kas aplūkojama Parīzes Dekoratīvās mākslas muzejā. Lai radītu īpašu noskaņu, ierosinām viesiem pieskaņot tērpus vakara tēmai: Natasha Shabelnik, Dior, New Look.
Vakara gaitā tiks izlozēta arī īpaša superbalva!
Ieeja pasākumā - bez maksas. Taču vietu skaits kafejnīcā ir ierobežots, tālab lūdzam pieteikties pa tālruni +371 20033450, pa e-pastu: fashionmuseumriga@gmail.com vai tepat Modes muzeja mājaslapā.

nav brīvu vietu