Autorleļļu izstāde «Parfīms»
21.01.2020 — 29.02.2020

Autorleļļu izstāde «Parfīms»

Aicinām iepazīt modes vēsturi un apbrīnot unikālus leļļu mākslinieku darbus autorleļļu mini izstādē «Parfīms».Tajā izstādītas vairāku valstu leļļu mākslinieku veidotās lelles, kas piedalījušās starptautiskā konkursā.
Izstādē Modes muzejā apskatāmas autorlelles un lācīši (teddy), kas piedalījušies starptautiskā konkursā «Parfīms». Konkursu organizējusi leļļu māksliniece Nadežda Ciganovska (Baltkrievija). Par iedvesmas avotu leļļu māksliniekiem kalpojuši slaveni aromāti un modes vēsture. Konkursā piedalījās leļļu mākslinieki no 16 valstīm, par laureātiem starptautiska žūrija atzina 36 darbus. Rīgā apskatāmas lelles un lācīši, ko žūrija izraudzījusies no konkursa labākajiem darbiem.

Šī ir jau otrā leļļu izstāde, kas muzejā tapusi sadarbībā ar starptautisko autorleļļu izstādi «Panna Dollя».

Leļļu mini izstāde aplūkojama Modes muzeja izstādes «Dāma krinolīnā» ietvaros.

tel. 20033450
e-pasts: fashionmuseumriga@gmail.com