Lekcija: 80. gadu popkultūras ikonas un mode
13.09.2019 18:30 — 13.09.2019

Lekcija: 80. gadu popkultūras ikonas un mode

Modes muzeja lekciju cikla “Eksperti par modi un stilu” ietvaros piedāvājam Nataļjas Tolkunovas lekciiju, kas veltīta 80. gadu spilgtākajām populārās kultūras ikonām un to ietekmei uz modi.
80. gadi bija desmitgade, kad populārā kultūra – TV seriāli, MTV, Holivudas kino, dziedātāji un grupas – ietekmēja modi spēcīgāk nekā jebkad agrāk. Estrādes mākslinieku vai filmzvaigžņu stils televīzijā un žurnālos bija redzams miljoniem, un daudzi cilvēki, īpaši jaunieši, kopēja savu elku ģērbšanās stilu vai vismaz iedvesmojās no tā. Stils un ietekmes svārstījās no “Dinastijas” greznajām kleitām līdz Madonnas mežģīņu pirkstaiņiem, no princeses Diānas kostīmiem un cepurēm līdz hiphopa stāru treniņtērpu kultūrai.

Lekcijā varēsit uzzināt vairāk gan par 80. gadu popkultūras spilgtākajām ikonām, gan par to stila ietekmēm tā laika modē. Starp citu, vēl līdz oktobra vidum Modes muzejā apskatāma izstāde “Spožie astoņdesmitie” – tērpi un aksesuāri no Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas.

Lekcijas autore Nataļja Tolkunova – žurnāliste, Maskavas Valsts universitātes pasniedzēja, Aleksandra Vasiļjeva māsa.

Lekcija krievu valodā.

Biļetes cena: 15 EUR.

Pērkot biļetes uz divām Nataļjas Tolkunovas lekcijām (12.09. un 13.09.) cena par abām lekcijām – 25 EUR.

tel. 20033450
e-pasts: fashionmuseumriga@gmail.com

Vietu skaits ierobežots, lūdzam pieteikties iepriekš šeit vai pa telefonu/e-pastu!