Lekcija: 80. gadi modē. Toreiz un tagad
12.09.2019 18:30 — 12.09.2019

Lekcija: 80. gadi modē. Toreiz un tagad

Modes muzeja lekciju cikla “Eksperti par modi un stilu” ietvaros piedāvājam Nataļjas Tolkunovas lekciju, kas veltīta 80. gadu modes spilgtākajām iezīmēm un to izpausmēm mūsdienās.
Jau vairākus gadus modes dizaineri aizrautīgi apspēlē un interpretē spilgtākās 80. gadu modes iezīmes, savukārt mūsu ikdienas garderobē ir virkne apģērbu un aksesuāru, kas pirmo popularitātes vilni piedzīvojuši tieši 80. gados un tagad ir tikpat aktuāli kā toreiz. Mainās krāsas un materiāli, taču spilgtā, skulpturālā un ģeometriskā 80. gadu mode aizvien iedvesmo.

Lekcijā uzzināsit vairāk par 80. gadu modes spilgtākajām iezīmēm un dizaineriem, kā arī par šīs ekstravagantās desmitgades stila izpausmēm mūsdienās. Starp citu, vēl līdz oktobra vidum Modes muzejā apskatāma izstāde “Spožie astoņdesmitie” – tērpi un aksesuāri no Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas.

Lekcijas autore Nataļja Tolkunova – žurnāliste, Maskavas Valsts universitātes pasniedzēja, Aleksandra Vasiļjeva māsa.

Lekcija krievu valodā.

Biļetes cena: 15 EUR.
Pērkot biļetes uz divām Nataļjas Tolkunovas lekcijām (12.09. un 13.09.) cena par abām lekcijām – 25 EUR.

tel. 20033450
e-pasts: fashionmuseumriga@gmail.com

Vietu skaits ierobežots, lūdzam pieteikties iepriekš šeit vai pa telefonu/e-pastu!