Lekcija: Haute couture spiedzes
12.10.2018 18:30 — 12.10.2018

Lekcija: Haute couture spiedzes

Šīs sievietes bija redzamas uz modes žurnālu vākiem, viņas uzskatīja par stila ikonām un modes noteicējām. Viņas fotografēja visslavenākie fotogrāfi. Viņas apskauda un atdarināja. Viņu rotas un tērpi lika zaudēt galvu un kļuva par skaudības un apspriešanas tēmu. Taču reti kurš zināja, ka viņas ir arī spiedzes un kolaboracionistes.
Izmantojot savu stāvokli un sakarus, daudzas no viņām darbojās savas valsts labā, taču bija arī tādas, kas kalpoja ienaidniekiem.
Aktrises, dziedātājas, ietekmīgu politiķu sievas, modes dizaineres un dejotājas – visas šīs sievietes apvienoja divas lietas: spiegošana un «augstā mode» jeb haute couture. Modes vēsturnieks Anatols Vovks jums atklās, kas bija šīs sievietes – «spiedzes modes aizsegā».

Lekcijas autors Anatols Vovks – modes vēsturnieks, lektors, TV eksperts, projekta MODA50+ dibinātājs.

Lekcija krievu valodā.
Norises vieta: Modes muzeja kafejnīca (Grēcinieku ielā 24).
Vietu skaits ierobežots, tālab lūdzam pieteikties laikus.

tel. 20033450
fashionmuseumriga@gmail.com