Nodarbība bērniem: Kā top tērps?
02.01.2018 — 31.05.2018

Nodarbība bērniem: Kā top tērps?

Aizraujoša un radoša nodarbība jaunāko klašu skolēniem (7–10 gadi). Ja jums ir vismaz 5 bērnu kompānija, varat pieteikt šo nodarbību sev piemērotā laikā un datumā. Nodarbība var būt lielisks veids, kā padarīt īpašu bērnu dzimšanas dienas ballīti!
Mēs visi valkājam apģērbu un gribot negribot sekojam modei. Apģērbs ir mūsu otrā āda, un tas par mums var pavēstīt ļoti daudz. Bet kā īsti top tērps? Nodarbībā gan runāsim, gan praktiski un radoši darbosimies, lai kopā atrastu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem:
Kas ir dizainers, skice, piegrieztne?
Kas ir siluets, un kā tas ietekmē modi?
Kas ir audums, un ar ko tas atšķiras no trikotāžas?
Kādus audumus izmanto, no kā tie gatavoti?
Kā esam nonākuši pie mūsdienu tērpu krāsu un apdruku daudzveidības?
Kāpēc svarīgi zināt savu izmēru, un kas īsti rakstīts uz zīmītēm, kas visbiežāk iešūtas apģērba sānu vīlē?
Kā šuj apģērbu, un kā to darīja kādreiz?
Kā apģērbu gludina mūsdienās, un kā to darīja kādreiz?
Kas ir manekeni, un kādam nolūkam tie domāti?
Kas īsti ir modes nams, un kas tajā notiek?

Pirms nodarbības, lai iedvesmotos, apskatīsim Modes muzeja ekspozīciju, tad ērti, uz spilveniem, iekārtosimies pirmajā zālē un soli pa solim izpētīsim apģērbu tapšanas aizkulises.

Nodarbības ilgums (kopā ar izstādes apskati): 1,5 h
Biļetes cena: 15 EUR (1 bērns+1 pieaugušais), cenā ietilpst arī izstādes apskate
Minimālais bērnu skaits nodarbībai: 5

tel. 20033450
e-pasts: fashionmuseumriga@gmail.com

Biļetes cena: 15 EUR

(1 bērns + 1 pieaugušais), cenā ietilpst arī izstādes apmeklējums.

Minimālais bērnu skaits grupā: 5