Izstādes, lekcijas, pasākumi

NO 16.10. LĪDZ 22.10. EKSPOZĪCIJAS MAIŅA!

BIĻETES CENA: 3 EIRO!

pjimage (34).jpg

Izstādes

Ja vēlaties apmeklēt muzeju lielākā kompānijā, jūs varēsiet apskatīt ekspozīciju, taču, iespējams, jums būs mazliet jāpagaida. Grupām, kas lielākas par 5 cilvēkiem, iesakām rezervēt biļetes iepriekš – online vai pa telefonu.

Biļešu rezervēšana pa telefonu

vai online. Jāmaksā muzeja kasē.

25.10.2017 — 25.04.2018

DIOR

Modes muzeja jaunā izstāde būs veltīta modes nama «Christian Dior» vēsturei un slavenās New Look kolekcijas septiņdesmitgadei. Izstādē būs apskatāmi vairāki desmiti tērpu no Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas – gan Kristiāna Diora tērpi, gan viņa darba turpinātāju – Īva Senlorāna, Marka Boana, Džanfranko Ferre – radītais, vadot modes namu «Christian Dior». Būs apskatāmi arī 40. gadu tērpi un citos ietekmīgos 50. gadu modes namos, piemēram, «Pierre Balmain», «Jacques Fath», radītais, kā arī eleganti aksesuāri.

patstāvīga apskate 7€

grupām 6€

skolēni, studenti, pensionāri 5€

gida pakalpojumi 20€

bērniem līdz 5 gadu vecumam bez maksas

Lekcijas

21.10.2017 14:00

Ķīniešu kaligrāfijas meistarklase

Kaligrāfija ir ārkārtīgi svarīga Ķīnas kultūras daļa – tā ir ne tikai rakstība, bet arī gadsimtu gaitā rūpīgi izkopta māksla, kas atspoguļo raksturu, temperamentu, noskaņojumu… Tā kā kaligrāfijas apgūšana prasa laiku un pacietību, tā ir arī sava veida garīgā prakse un meditācija.

22.10.2017 16:00

Meistarklase "Zīmes veiksmīgai dzīvei"

Zīmes veiksmīgai dzīvei mēs saņemam no visām pusēm. Kā tās iemācīties atpazīt un atšifrēt?

01.12.2017 18:30

Parfīma maģija

Būdams neredzams, aromāts tomēr ieskauj mūs līdzīgi apģērbam un maina mūsu noskaņojumu, kā arī apkārtējo attieksmi pret mums… Savus noslēpumus atklās aromāti, kas kalpojuši imperatorēm un visliktenīgākajām savaldzinātājām, aktrisēm un operas dīvām.

08.12.2017 18:30

Pagātnes romantikas citāti K.Diora radošajā darbībā

Lekcijā galvenā uzmanība tiks veltīta jaunajam sievietes ideālam, ko Diors pieteica pēckara gados. Tās bija pagātnes vīzijas balles tērpos, kuri uzbūra dzirkstoši krāšņas dzīves svinēšanas ainas.

15.12.2017 18:30

Absolūtais stils: 20. gs. 50. gadu siluets

Kristiāns Diors savulaik precīzi raksturoja pāreju no 40. gadiem uz 50. gadu modi: «Vēl nebija pagājis kara laiks, kad sievietes kļuva par zaldātiem formas tērpos, kuri uzsvēra cīnītāju platos plecus. Es zīmēju sievieti – ziedu, ar maigiem pleciem, augstām krūtīm, tievu kā stiebrs vidukli, kuplos svārkos, kas atgādināja ziedlapu vainagu.»

Bezmaksas notikumi

19.10.2017 19:00

Sarunu vakars "Māksla ceļot. Rīga–Parīze"

Dizainere Nataša Šabeļņika un aģentūra "Māksla ceļot" aicina uz tikšanos Modes muzeja kafejnīcā: uz sarunu par modi, sievišķību un New Look stilu.

nav brīvu vietu