Izstādes, lekcijas, pasākumi

Izstādes

Ja vēlaties apmeklēt muzeju lielākā kompānijā, jūs varēsiet apskatīt ekspozīciju, taču, iespējams, jums būs mazliet jāpagaida. Grupām, kas lielākas par 5 cilvēkiem, iesakām rezervēt biļetes iepriekš – online vai pa telefonu.

Biļešu rezervēšana pa telefonu

vai online. Jāmaksā muzeja kasē.

28.04.2017 — 22.10.2017

Austrumu noslēpumi. Rietumu mode un Ķīna

Modes muzeja jaunā izstāde, kas veidota sadarbībā ar Aleksandra Vasiļjeva fondu, veltīta Tālajiem Austrumiem, precīzāk, Ķīnai, kuras senā un izsmalcinātā kultūra allaž vilinājusi un iedvesmojusi dažādu laiku un valstu māksliniekus, amatniekus un apģērbu radītājus. Šai interesei ir gadsimtiem ilga vēsture.

patstāvīga apskate 7€

grupām 6€

skolēni, studenti, pensionāri 5€

gida pakalpojumi 20€

bērniem līdz 5 gadu vecumam bez maksas

Lekcijas

25.08.2017 17:00

Ekskursija muzejā. Ķīna

Piedāvājam muzeja gida vadītu ekskursiju izstādē «Austrumu noslēpumi. Rietumu mode un Ķīna», kas veidota sadarbībā ar Aleksandra Vasiļjeva fondu un veltīta Ķīnai, kuras senā un izsmalcinātā kultūra allaž vilinājusi un iedvesmojusi dažādu laiku un valstu māksliniekus, amatniekus un apģērbu radītājus.