Izstādes, lekcijas, pasākumi

IZSTĀDE «AUSTRUMU NOSLĒPUMI.

RIETUMU MODE UN ĶĪNA»

MODES MUZEJĀ PILNĀ APJOMĀ

APSKATĀMA TIKAI LĪDZ 16. OKTOBRIM!

pjimage (34).jpg

Izstādes

Ja vēlaties apmeklēt muzeju lielākā kompānijā, jūs varēsiet apskatīt ekspozīciju, taču, iespējams, jums būs mazliet jāpagaida. Grupām, kas lielākas par 5 cilvēkiem, iesakām rezervēt biļetes iepriekš – online vai pa telefonu.

Biļešu rezervēšana pa telefonu

vai online. Jāmaksā muzeja kasē.

28.04.2017 — 22.10.2017

Austrumu noslēpumi. Rietumu mode un Ķīna

Modes muzeja jaunā izstāde, kas veidota sadarbībā ar Aleksandra Vasiļjeva fondu, veltīta Tālajiem Austrumiem, precīzāk, Ķīnai, kuras senā un izsmalcinātā kultūra allaž vilinājusi un iedvesmojusi dažādu laiku un valstu māksliniekus, amatniekus un apģērbu radītājus. Šai interesei ir gadsimtiem ilga vēsture.

patstāvīga apskate 7€

grupām 6€

skolēni, studenti, pensionāri 5€

gida pakalpojumi 20€

bērniem līdz 5 gadu vecumam bez maksas

25.10.2017 — 25.04.2018

DIOR

Modes muzeja jaunā izstāde būs veltīta modes nama «Christian Dior» vēsturei un slavenās New Look kolekcijas septiņdesmitgadei. Izstādē būs apskatāmi vairāki desmiti tērpu no Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas – gan Kristiāna Diora tērpi, gan viņa darba turpinātāju – Īva Senlorāna, Marka Boana, Džanfranko Ferre – radītais, vadot modes namu «Christian Dior». Būs apskatāmi arī 40. gadu tērpi un citos ietekmīgos 50. gadu modes namos, piemēram, «Pierre Balmain», «Jacques Fath», radītais, kā arī eleganti aksesuāri.

patstāvīga apskate 7€

grupām 6€

skolēni, studenti, pensionāri 5€

gida pakalpojumi 20€

bērniem līdz 5 gadu vecumam bez maksas

Lekcijas

06.10.2017 17:00 — 06.10.2017

Ekskursija muzejā. Ķīna

Mūsdienās, kad Ķīna vairāk asociējas ar uzrakstu "Made in China", piemirstam, ka savulaik tā bija dižas galma greznības, izsmalcinātas estētikas un, pāri visam, visskaistākā zīda lielvalsts... Piedāvājam lielisku iespēju muzeja gida vadītā ekskursijā uzzināt, kā gadsimtu gaitā veidojusies Ķīnas un Rietumu mijiedarbība.